Bytyzdarma.cz - O nás

Inzerujete s námi bez provize již od roku 2010

Cílem projektu Bytyzdarma.cz, je zprostředkování kvalitních a komplexních služeb v oblasti realit. Naší prioritou je vaše spokojenost a hladký průběh realizovaných obchodů.

Na velký ohlas Vás, zákazníků, jsme zvolili zcela bezplatný systém inzerce. Doufáme, že budete spokojeni. A o to nám především jde. Spokojenost zákazníků, kteří využívají náš web a podílí se na jeho tvorbě.

Poukazujeme na fakt, že trh s nemovitostmi není výsadou realitních kanceláří, ale vás! Zájemců a poptávajících, kteří si mohou svobodně zvolit, jakým způsobem svou poptávku či nabídku realizují. My věříme v přímé a otevřené jednání bez realitní kanceláře. Vy věřte ve významnou úsporu vašich finančních prostředků. Vaše spokojenost – náš zájem.

Na portálu Bytyzdarma.cz naleznete odpovědi na vaše otázky týkající se samotné realizace osobního prodeje/pronájmu vaší nemovitosti, tj. jak postupovat, vzory předkupních, kupních i nájemních smluv, na co si dát pozor a čeho se vyvarovat, nejčastější otázky, právní poradenství a mnoho dalších užitečných odkazů. V případě dotazů či případných připomínek nám můžete kdykoli napsat na info@bytyzdarma.cz. Našim klientům věnujeme maximum pozornosti a služeb.