Novinky a aktuality na Bytyzdarma.cz

Inzerce a podvody na webu

Vážení návštěvníci. Po dlouhé době se opět množí stížnosti na podvodníky. Prosíme aby jste byli opatrní a inzeráty, kde Vám někdo nabízí luxusní bydlení za levno, a chce zálohu poslat do zahraničí, dobře zvážili. Je to starý trik, kde to takto parta podvodníků dělá. Naivní člověk, potom odešle peníze někomu, koho nikdy neviděl, ve víře že má super byt a přitom naletěl podvodníkům. Mě potom volají takoví naivkové, že to mám zakázat.

Již ze zákona nejsem schopen zabránit nikomu, aby vložil klamavý inzerát, nemám ani možnost kontrolovat kdo, kdy a jak ho vložil. Mám ty samé informace, které vidíte všichni u inzerátu. Policii jsem několikrát upozornil, ale nic se nestalo. Přitom by stačilo na takový inzerát peníze poslat a zjistit majitele účtu. Ale to policie zatím neudělala. Proto si potom nestěžujte na mne.

To samé se stává při nepochopení webu:

1) Lidé píší: smažte inzerát. Nic víc.
Pokud zde máme více jak 5.500 inzerátů, těžko se asi takto dohledá ten o který má jít

2) Lidé začnou urážet nás, že jsme inzerát zveřejnili neoprávněně.
Musíme si uvědomit, že do dubna 2018 byla inzerce placená. Tak je jasné, že někdo inzerci zaplatil, (sám to nejsem,
jelikož pokud zaplatíte pomocí sms, já osobně dostávám asi 40% platby, zbytek má provozovatel sms brány. To bych
měl opravdu drahý web) a je tedy potřeba, aby si inzerent uvědomil a napsal si, kam všude inzerát dal a ne nás urážet.
U inzerátu jsou maily, tel. čísla , a hesla. Sami si udělají profil, zveřejní inzerát a po roce nebo dvou začnou urážet že to
oni nebyli.

3) Další kapitolou jsou pisatelé,kteří z webu napíší - mám zájem o byt v xxy.
Já nemovitosti nemám, nevlastním žádné. U inzerátu je každý majitel a jeho mail. Musíte oslovit jeho.
Doufám , že to všichni pochopí , a přeji úspěšný obchod a hledání.

R.Pašek

Pronájem apartmánů v Chorvatsku, Malinská, ostrov Krk

Chorvatsko je velmi oblíbenou destinací jak pro letní dovolenou, tak i k odpočinku mimo sezónu. Příjemné klima, odlišné od pobřeží, které je na ostrovech, je velmi příjemné i mimo hlavní sezónu. Je to dáno především teplotou moře, které si i v zimních měsících drží teplotu okolo 16-ti stupňů, a tím je podnebí velmi příjemné a hodně odlišné od Rijeky, která je přitom nedaleko na pevnině.

Lokalita je na severu Jadranu na ostrově KRK, na který je most a není tedy člověk odkázán na trajekty, které nejsou nijak levné. Malinská a okolí je velmi pěkné letovisko s nově upravenými pískovými plážemi, vhodnými i pro rodiny s dětmi a starší občany. Kompletní občanská vybavenost je samozřejmostí.

Pro zájemce o rekreaci v apartmánech můžeme nabídnout pronájem apartmánů 70m od moře. Apartmány v Malinské jsou pro 2 až 6 osob. Je možné dohodnout snídaně nebo individuální požadavky. Pravidlem bývá 1x do týdne věčeře a pití v ceně ubytování. V případě zájmu o pronájem apartmánu nás kontaktujte.

podrobné informace obdržíte na :radekyacht@gmail.com

rámcové informace najdete na :http://www.bytyzdarma.cz/nemovitosti-v-zahranici

Cesta je téměř všude po dálnicích a tím, že využíváte slovinskou dálniční známku až téměř k pobřeží je i cesta velmi rychlá a pohodlná, a v neposlední řadě ne až tak nákladná jako pokud vyrazíte k Zadaru nebo níže.

Máme vyzkoušenu trasu Praha, Brno, Mikulov, Graz, Maribor, Lubljana, Rijeka, Malinská - 850km a 7-8

 

Návrhy bytových interiérů
Pokud máte zájem a návrh stylového bytového interiéru, většinou si nevystačíte s vlastními nápady, ale potřebujete služby bytového architekta. Díky zkušenostem s mnoha realizacemi a především citu pro estetiku bude pak Váš byt vypadat moderně a zároven útulně.

BYTYZDARMA.CZ - prodej a pronájem nemovitostí bez realitky

Realitní server bytyzdarma.cz
bytyzdarma.cz je internetovým trhem s nemovitostmi, jehož prostřednictvím je možné prodat či pronajmout nemovitosti bez realitních kanceláří. Hlavní výhodou takového prodeje jsou výrazné finanční úspory, protože žádná strana neplatí nikomu zprostředkovatelskou provizi, která může činit až stotisícové sumy. Zároveň se realitní transakce mohou zjednodušit a zprůhlednit, protože prodávající a kupující spolu jednají přímo a mohou spolu vyjednávat.
Majitelé realit mají možnost nabídnout svoji nemovitost mnoha tisícům zájemců, kteří navštěvují server každý měsíc.. Prostřednictvím našeho webu se měsíčně zrealizuje mnoho prodejů a pronájmů nemovitostí a kupující tím ušetří na provizích placených realitním kancelářím.

Pronájem apartmánů v Chorvatsku
Navýšil se zájem o koupi i pronájem apartmánů v zahraničí, především u moře. Vzhledem ke spolupráci s několika lidmi a společnostmi, jsme se dohodli na zprostředkování pronájmu apartmánů v Chorvatsku, na ostrově Krk, v obci Malinská. Jedná se o několik apartmánů pro 2 až 6 osob. Záleží na potřebách zájemce. Na místě je zajištěn kompletní servis. Další informace jsou na stránkách www:apartmanychorvatsko.eu. Zde si můžete vybrat apartmán dle vlastních požadavků.