zavřít kliknutím obrázek zavřete

Investice do apartmánů v Chorvatsku

Jednou s možností, je investice do nákupu nemovitostí se zhodnocením cca 5% ročně, dle výše vkladu a konkrétní situace u nemovitosti. Může dosáhnout ale 10% i více ročně. Čistý výnos je jednou z položek a druhou je nabývání nemovitosti na ceně. To je v posledních letech, kdy krize odchází velmi zajímavé zhodnocení. A to se týká i Vás, jakožto podílníka na nemovitosti. Za poslední dva roky se nemovitosti a především pozemky v lukrativních místech Chorvatska, hlavně v blízkosti moře zhodnotili o více jak 35%.
V praxi je to tak, že na základě smlouvy vkládáte finanční prostředky na nákup dalších apartmánů a Váš vklad je dle smlouvy úročen dohodnutou procentní sazbou. Výplaty jsou dle dohody jednou ročně k datu vkladu nebo zůstávají ve společnosti a připisují se na Váš podíl. Vše je smluvně ošetřeno a zajištěno kupovaným majetkem, kde máte podíl. Veškerý provoz nemovitosti je na naší společnosti. Vám přichází pouze čistý zisk.

Vzhledem ke stále větší poptávce o nemovitosti v zahraničí, a především u moře je to investice velmi zajímavá, s ohledem na výši procentního zhodnocení v bankách.