zavřít kliknutím obrázek zavřete

Pronájem apartmánů v Chorvatsku, Malinská, ostrov Krk

Pronájem apartmánů v Chorvatsku, Malinská, ostrov Krk
Chorvatsko je velmi oblíbenou destinací jak pro letní dovolenou, tak i k odpočinku mimo sezónu. Příjemné klima, odlišné od pobřeží, které je na ostrovech, je velmi příjemné i mimo hlavní sezónu. Je to dáno především teplotou moře, které si i v zimních měsících drží teplotu okolo 16-ti stupňů, a tím je podnebí velmi příjemné a hodně odlišné od Rijeky, která je přitom nedaleko na pevnině.

Lokalita je na severu Jadranu na ostrově KRK, na který je most a není tedy člověk odkázán na trajekty, které nejsou nijak levné. Malinská a okolí je velmi pěkné letovisko s nově upravenými pískovými plážemi, vhodnými i pro rodiny s dětmi a starší občany. Kompletní občanská vybavenost je samozřejmostí.

Pro zájemce o rekreaci v apartmánech můžeme nabídnout pronájem apartmánů 70m od moře. Apartmány v Malinské jsou pro 2 až 6 osob. Je možné dohodnout snídaně nebo individuální požadavky. Pravidlem bývá 1x do týdne věčeře a pití v ceně ubytování. V případě zájmu o pronájem apartmánu nás kontaktujte.

podrobné informace obdržíte na :radekyacht@gmail.com

rámcové informace najdete na :http://www.bytyzdarma.cz/nemovitosti-v-zahraniciCesta je téměř všude po dálnicích a tím, že využíváte slovinskou dálniční známku až téměř k pobřeží je i cesta velmi rychlá a pohodlná, a v neposlední řadě ne až tak nákladná jako pokud vyrazíte k Zadaru nebo níže.

Máme vyzkoušenu trasu Praha, Brno, Mikulov, Graz, Maribor, Lubljana, Rijeka, Malinská - 850km a 7-8 hodin cesty autem.

Dopravu lze po dohodě i smluvně zajistit naší dopravou, Ford Transit a Mercedes Viano. Výhodné ceny máme pro seniory na začátku a konci sezóny, kdy je velmi příjemné klima.

pronájem apartmánů v Chorvatsku, ostrov Krk, Malinská

AP terasa
AP terasa
AP terasa 2
AP terasa 2
AP terasa 3
AP terasa 3
AP terasa 4
AP terasa 4
AP terasa 5
AP terasa 5
přízemí 1
přízemí 1
přízemí 2
přízemí 2
přízemí první ložnice
přízemí první ložnice
přízemí 1
přízemí 1
přízemí 3
přízemí 3
2.patro ob
2.patro ob
2.patro ob 1
2.patro ob 1
2.patro 1.ložnice
2.patro 1.ložnice
2.patro 2.ložnice
2.patro 2.ložnice
2patro, terasa
2patro, terasa
2patro, terasa 2
2patro, terasa 2
2patro, 1. koupelna
2patro, 1. koupelna
2patro, 2. koupelna
2patro, 2. koupelna
 
Apartmán s výhledem na moře -Malinská, ostrov Krk, Chorvtasko

K pronájmu apartmán, zcela nový, zařízený, 4min. od moře a centra obce Malinská na ostrově Krk v Chorvatsku. 2x ložnice, obývák, kuchyně, terasa s výhledem na moře. Klimatizace,TV, sat, kryté parkovací místo. Místo pro 4-6 osob. Cena od 35,- Eur za celý apartmán a den, včetně všech poplatků a tax. K dispozici motorové čluny 5 k (není třeba průkaz vůdce plavidla) a 40 k( nutné kapitánské zkoušky).

Dlouhodobé pronájmy dle dohody. Slevy pro stálé klienty, a včasné rezervace.

Teploty na ostrově jsou o dost příjemnější než na pevnině a na ostrově je 286 slunečných dní v roce. Teplota vody na začátku června běžně 22-23 st. a teplota vzduchu 23-28 st. To samé se dá očekávat v září a říjnu.

Apartmán je k dispozici celoročně i přes zimu. Vzdálenost z Prahy cca 800 km, téměř stále po dálnici, kromě úseku u Rijeky ( 30 km mimo dálnici), na ostrov vede most, takže nejste odkázáni na trajekt. Další info na požádání( výlety, trasy cesty, poplatky za cesty atd.)

Další apartmány pro 2 až 6 osob ve stejné lokalitě jsou k dispozici.Více zde: http://www.radekyacht-apartmany.com/
video: http://www.youtube.com/watch?v=T0YoQr2Kg0A&feature=em-upload_owner#action=share
 
Letovisko Malinská, Chorvatsko

Letovisko Malinská, ostrov Krk, Chorvatsko

Zemědělská a rybářská obec, přístav a oblíbené letovisko na severozápadním pobřeží ostrova Krk(1 000 obyv.), v širokém stejnojmenném zálivu (zaljev Malinska), 13 km severně od města Krk. Vyniká bohatou vegetací (borové lesy, zahrady, sady).
Koupání

Malinska má pláže zčásti z drobných kamínků (doplněné uměle), zčásti je tvoří betonová plata na slunění s upravenými vstupy do vody. Borový les poskytuje ochranu před sluncem. Pláž Rupa byla vyznamenána tzv. Modrou vlajkou (viz aktualita: Ocenění pro pláže a jachtařské přístavy - mariny "Modré vlajky 2014").
Sport
Sportovní rybolov, potápění, jízda na koni, kuželky, minigolf, tenisové kurty, jachting. V září Kvarnerská regata. Možnost pronájmu vodních skútrů. Cyklistika (podrobněji tematický článek: Cyklistické trasy v oblasti Kvarneru).
Zábava

Diskokluby a diskoterasy. Každý rok festival lidových písní a tanců z ostrova Krku (první srpnová neděle), folklor ostrova se pokládá za obzvlášť pozoruhodný. 23. července fešta -lidová slavnost k svátku sv. Apolináře (Sveti Apolinar), patrona Malinské. Fešta Malinská noc (Malinkarska noć) koncem července.
Kultura

15.6. - 15.9. akce festivalu Kulturní léto v Malinské (Kulturno ljeto u Malinskoj), hudební a pěvecká vystoupení.
Lze navštívit starý františkánký klášter v části zv. Porat (etnofrafická sbírka, lis na olivy, hlaholské památky atd. (viz aktualita: V letovisku Malinska bylo zpřístupněno další kulturní zařízení).