zavřít kliknutím obrázek zavřete

NEMOVITOSTI U MOŘE PRODEJ

Máte zájem o nemovitost v Chorvatsku?
Pro zájemce o nákup nebo pronájem nemovitosti, jsme navázali spolupráci s firmou A+ Nekretnine Krk, která je jedním z lídrů s realitami v Chorvatsku.
V nabídce je několik desítek tisíc nemovitostí a nabídky se posílají přímo zájemci. Stačí v hrubých rysech popsat, o jakou nemovitost máte zájem. Naši pracovníci zhotoví nabídku přímo pro Vás. Pokud si vyberete několik konkrétních nemovitostí, zajistíme prohlídky na místě s Česky nebo Slovenský mluvícím zástupcem , který Vás provede po všech nemovitostech. Veškerý servis a případný servis zajistíme zde v Čechách, a potom v Chorvatsku.
Při každém prodeji nemovitosti v Chorvatsku je již nutný list vlastnictví, a ten je u notáře při podpisu předkládán, a to i s vkladem do katastru. Není tedy žádný důvod k obavám. Běžně se již při podpisu kupní smlouvy jede do města Krku, notářské kanceláře, kde sám notář ověřuje listiny a zadává vklad vlastnictví nemovitosti na katastrální úřad. Tam se do 14 dní již vše zapisuje a Vám přijde výpis poštou.V případě zájmu můžete kontaktovat pobočku firmy v ČR
na telefonu: +420 608 101 305,
nebo mailem: radekyacht@gmail.com

Poskytneme Vám veškeré informace a v případě zájmu zařídíme prohlídku nemovitostí přímo na místě s naším zástupcem, který mluví česky nebo slovensky. Zařídíme i krátkodobé ubytování přímo v blízkosti vybraných realit. Specializace je na ostrov Krk a severní Jadran. 
Apartmán s terasou a výhledem na moře, 300m o dpláže

K prodeji apartmán, plocha 38m2, zcela zařízený, 5min. chůze od moře a pláží u obce Malinská na ostrově Krk. Pláže s pískem vhodné pro děti a seniory. V blízkosti apartmánu dětské hřiště, tři pláže s pozvolným vstupem do moře, občerstvení, 100m od restaurace, ve vedlejším domě malý obchod. Apartmán má 1x ložnice, obývák, kuchyni, sociální zařízení, terasu s výhledem na moře. Klimatizace,TV. Místo pro 4-6 osob.

Akční cena 1.300.000,-

link na apartmán:
v případě zájmu o apartmán můžeme zajistit pronájem , nebo přenechat stálé klienty.

Teploty na ostrově jsou o dost příjemnější než na pevnině a na ostrově je 286 slunečných dní v roce. Teplota vody na začátku června běžně 22-23 st. a teplota vzduchu 23-28 st. To samé je běžné v září a říjnu. V Malinské je možnost pronájmu motorového člunu, možnost výletů na okolní ostrovy, výlety spojené s rybolovem atd. Půjčovna kol, čtyřkolek a skútrů je v blízkosti centra.Vzdálenost z Prahy cca 840 km, téměř stále po dálnici, kromě úseku u Rijeky ( 28 km mimo dálnici), na ostrov vede most, tak nejste odkázáni na trajekt.
Nedaleko je pláž s pozvolným vstupem pro pejskaře.
 
Apartmány v Chorvatsku, Krk, Malinská - výstavba, prodej

Chorvatsko je velmi oblíbenou destinací jak pro letní dovolenou, tak i k odpočinku mimo sezónu. Příjemné klima, odlišné od pobřeží, které je na ostrovech, je velmi příjemné i mimo hlavní sezónu. Je to dáno především teplotou moře, které si i v zimních měsících drží teplotu okolo 16-ti stupňů, a tím je podnebí velmi příjemné a hodně odlišné od Rijeky, která je přitom nedaleko na pevnině.

Málo který z nás může být celoročně v letovisku, a vlastnit nemovitost a využít ji jenom několik týdnů v roce je nehospodárné. Proto je několik variant, jak mít své bydlení u moře, o kterém kde kdo sní, a přitom nemuset investovat astronomické částky za nemovitost u moře.

Výstavba apartmánů, bungalovů v Chorvatsku.

Zabýváme se zde výstavbou malých bungalovů, apartmánů a jejich pronájmem dalším klientům. Lokalita je na severu Jadranu na ostrově KRK, na který je most a není tedy člověk odkázán na trajekty, které nejsou nijak levné. Malinská a okolí je velmi pěkné letovisko s nově upravenými pískovými plážemi, vhodnými i pro rodiny s dětmi a starší občany.Kompletní občanská vybavenost je samozřejmostí.

Pro zájemce o rekreaci v apartmánech můžeme nabídnout pronájem apartmánů 70m od moře. Apartmány jsou pro 2 až 6 osob. V případě zájmu o pronájem apartmánu nás kontaktujte.

informace obdržíte na :radekyacht@gmail.com

Pro zájemce o vlastní bydlení je několik variant.

X/360 - model, kde si zájemce koupí podíl na nemovitosti, je zapsán v listu vlastnictví a užívá apartmán po dobu v roce, kterou zainvestoval. Vlastnický list je trvalým majetkem investora, lze ho prodávat, dědit, darovat a také svůj podíl pronajímat. Tím se mu investice vrací. Ideální dle našich zkušeností pro 4-6 osb, rodin, kdy zainvestují apartmán a potom ho využívají po celý rok. V sezóně dle dohody předem dané a mimo sezónu po domluvě.

1/4 - model, kde investor s několika, většinou dvěma -třemi dalšími lidmi kupuje pozemek a postaví se bungalov nebo apartmánový dům. Vše je na dohodě investorů a samozřejmostí je zapis do vlastnických listů. Pozemek i stavba je dělena mezi investory. Vlastnický list je trvalým majetkem investora, lze ho prodávat, dědit, darovat a také svůj podíl pronajímat. Tím se mu investice opět vrací.

EXKLUSIVE - investor sám kupuje pozemek, sám staví, sám využívá nebo pronajímá. Návratnost této investice je rychlá, ale i investice samotná je poměrně vysoká.

Výstavba probíhá jednak na klíč, ale je stále více zájemců o výstavbu bungalovů svépomocí. V případě takové varianty jsme postavili první čtyři bungalovy, kde se nechala od místní firmy udělat základová deska a potom již v 7 lidech bylo postaveno s Ytongu za 14 dní. Cena pak jednoho bungalovu vyšla na 380.000,-kč včetně základního vybavení a podíl na pozemku byl za 320.000,-. Cena se odvíjí od místa a vzdálenosti od moře.Cesta je téměř všude po dálnicích a tím, že využíváte slovinskou dálniční známku až téměř k pobřeží je i cesta velmi rychlá a pohodlná, a v neposlední řadě ne až tak nákladná jako pokud vyrazíte k Zadaru nebo níže.

Máme vyzkoušenu trasu Praha, Brno, Mikulov, Graz, Maribor, Lubljana, Rijeka, Malinská - 850km a 7-8 hodin cesty autem.

Výstavba apartmánů Chorvatsko, Malinská 
Finanční investice do podílu

Investice do apartmánů v Chorvatsku

Jednou s možností, je investice do nákupu nemovitostí se zhodnocením cca 5% ročně, dle výše vkladu a konkrétní situace u nemovitosti. Může dosáhnout ale 10% i více ročně. Čistý výnos je jednou z položek a druhou je nabývání nemovitosti na ceně. To je v posledních letech, kdy krize odchází velmi zajímavé zhodnocení. A to se týká i Vás, jakožto podílníka na nemovitosti. Za poslední dva roky se nemovitosti a především pozemky v lukrativních místech Chorvatska, hlavně v blízkosti moře zhodnotili o více jak 35%.
V praxi je to tak, že na základě smlouvy vkládáte finanční prostředky na nákup dalších apartmánů a Váš vklad je dle smlouvy úročen dohodnutou procentní sazbou. Výplaty jsou dle dohody jednou ročně k datu vkladu nebo zůstávají ve společnosti a připisují se na Váš podíl. Vše je smluvně ošetřeno a zajištěno kupovaným majetkem, kde máte podíl. Veškerý provoz nemovitosti je na naší společnosti. Vám přichází pouze čistý zisk.

Vzhledem ke stále větší poptávce o nemovitosti v zahraničí, a především u moře je to investice velmi zajímavá, s ohledem na výši procentního zhodnocení v bankách.