zavřít kliknutím obrázek zavřete

Nemovitosti v Chorvatsku - nákup, prodej, pronájem

V poslední době nás oslovují zájemci o bydlení v Chorvatsku, jak dlouhodobé, investiční tak apartmánové. Spojili jsme se tedy s Chorvatskou firmou, která je lídrem trhu s nemovitostmi v Chorvatsku. Za první pololetí se již prodalo Českým majitelům desítky nemovitostí a pozemků.

Pro zájemce o koupě nemovitosti v Chorvatsku, především v severní části Jadranu, Istrie, Krk, Rab, Cres a další ostrovy, celá oblast až ke Splitu, je nyní v nabídce naší společnosti A + HRCZ s.r.o. přibližně 10.000 nemovitostí. Jedná se o nemovitosti jak k trvalému bydlení, tak k rekreaci, ale i nabídka pozemků, vhodných k výstavbě apartmánů, bungalovů nebo domů.

Podrobnosti o postupu a skutečně reálném prodeji jsme schopni vysvětlit a zajistit, stejně také i kompletní servis. Ten začíná výběrem nemovitosti, nebo několika nemovitostí, příjezd na místo a prohlídka nemovitostí. Pokud jde o více dní, zajistíme i ubytování. Po zvážení a výběru nemovitosti ke koupi je již otázkou jednoho dne, aby bylo vše zařízeno u notáře v Chorvatsku, který prověřuje ještě ve Vaší přítomnosti znovu všechny dokumenty k nemovitosti, potom podává žádost na vklad na list vlastnictví u katastrálního úřadu, potom teprve převádíte dohodnutou částku. Není se opravdu čeho obávat a doby nejasného vlastnictví nemovitostí v zahraničí je opravdu vyloučeno. V Chorvatsku je s Vámi přítomen česky nebo slovensky mluvící spolupracovník.

Koupě v Chorvatsku má svá specifika. Jedním z nich je cena, ta je pro majitele nemovitosti. K ceně je třeba připočítat provizi realitní kanceláře a daň z koupě nemovitosti. Ta se platí jednorázově a již se neplatí jako u nás roční daň z nemovitosti. Druhým specifikem je cena samotná. Pokud se Vám nemovitost líbí, ale cena je o něco vyšší, než hodláte investovat, navrhněte cenu, která je pro vás přijatelná. Majitel agentury v Chorvatsku kontaktuje prodávajícího, a není neobvyklé, že se cena podstatně sníží. Další specialitou, pro nás nezvyklou, je prodej zařízené nemovitosti, a tak pokud kupujete dům, či apartmán, dostanete ho s plným vybavením( ložní prádlo, plně vybavená kuchyně, včetně nádobí atd. TV, klimatizace, lednice ) Po koupi tedy již přímo užíváte.

http://www.apartmany-chorvatsko.info/vlastni-bungalov-u-more-stavba-domu-bungalovu
http://www.apartmany-chorvatsko.info/vlastni-bungalov-u-more-domy-apartmany-pozemky-na-prodej

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na tel:+420 60 8101 305,
nebo
mailem na : radekyacht@gmail.com

Zahraničí Chorvatsko

SKRÝT VYHLEDÁVACÍ FORMULÁŘ